Wśród liczb, które możemy obliczyć na podstawie naszej daty urodzenia, znajdują się trzy szczególne. Mowa tu o liczbach 11, 22, 33, nazywanych mistrzowskimi. Są to jedyne liczby, których cyfr już się nie sumuje. Jeśli z naszych wyliczeń wyjdzie nam którakolwiek z nich to znak, że mamy wyjątkowe szczęście. Są to liczby, według numerologii, które naznaczone są wyjątkowo silną wibracją. Dzisiaj dowiemy się jakimi cechami charakteru wyróżniają się osoby, którym z daty urodzenia wyszły liczby mistrzowskie.

Znaczenie liczb w numerologii – 11

Pierwsza liczba mistrzowska to jedenastka. Co ciekawe, ta liczba jest rozwinięciem numerologicznej dwójki. Ma tylko zdecydowanie silniejsze wibracje. Jakie są numerologiczne jedenastki? To osoby, które bardzo mocno wierzą w swoje zdolności i umiejętności. Żyją w przeświadczeniu, że żaden cel nie jest niemożliwy do osiągnięcia. Są to również osoby żywo zainteresowane ezoteryką, astrologią oraz numerologią. Mają swoje ideały, których będą bronić za wszelką cenę. Wyróżnia je rozwinięta wyobraźnia i kreatywność. Numerologiczne jedenastki są wszechstronne i bardzo oryginalne, a także empatyczne. Czasami jednak stają się niepewne i przepełnione strachem i obawami o to co je czeka.

Znaczenie liczb w numerologii – 22

Numerologiczna dwudziestka dwójka to tak naprawdę czwórka o silniejszych wibracjach. Wiele cech tych dwóch liczb się pokrywa. Osoby spod tego numeru mają bardzo silną potrzebę nawiązywania relacji z innymi ludźmi. Uwielbiają towarzystwo i pracę w większych grupach. Do celu wolą dążyć wraz z innymi osobami, niż robić to samodzielnie. Dodatkowo osoby te wyróżnia ogromna charyzma oraz chęć przewodnictwa innym. Jako swój cel nadrzędny często stawiają sobie sławę i bogactwo.

Znaczenie liczb w numerologii – 33

Ostatnia z liczb z numerologii na podstawie dat urodzenia to trzydziestka trójka. Osoby, które mają przypisaną tę liczbę są niezwykle kreatywne i bardzo często mają artystyczną duszę. Charakteryzuje je uczuciowość, szczerość, uczciwość a także sprawiedliwość. Bardzo troszczę się o swoich bliskich. Często kierują się marzeniami i ideałami, nie należą raczej do osób twardo stąpających po ziemi. Są bardzo wymagające względem siebie i uparcie dążą do realizacji celów. Czasem podchodzą do siebie samych zbyt krytycznie, co może zaburzać ich pewność siebie.