To już kolejna część cyklu dotyczącego znaczenia liczb w numerologii. W pierwszym artykule dowiedzieliście się w jaki sposób możecie obliczyć swój numer Drogi Życia. Każda liczba ma swoje, konkretne, przypisane cechy charakteru. Przyszedł czas na omówienie kolejnych liczb. Dzisiaj skupimy się na ostatnich liczbach podstawowych, czyli 7,8 oraz 9.

Znaczenie liczb w numerologii – 7

Przyszedł czas na numerologiczne siódemki. W numerologii ta liczba bardzo często uważana jest za wyjątkową, przynoszącą szczęście. Numerologiczne siódemki są osobami lekko tajemniczymi i ciężkimi do rozgryzienia przez innych. Lubią mieć swoje małe sekrety, którymi niechętnie się dzielą. Często wcielają się w rolę obserwatorów. Mają wąskie grono osób, którym ufają i które określają mianem przyjaciół. Są to osoby obdarzone nieprzeciętną inteligencją. Zawsze dążą do doskonałości i odkrycia prawdy. Numerologiczne siódemki to z reguły samotnicy, którzy cenią sobie ciszę i spokój. Ich szczęśliwe ciało niebieskie to Księżyc. Kamień szlachetny przynoszący szczęście to ametyst, a szczęśliwy dzień to niedziela. Doskonale dogadają się z zodiakalnymi pannami.

Znaczenie liczb w numerologii – 8

Numerologiczne ósemki bardzo często odnoszą sukcesy finansowe. Dają im one poczucie stabilizacji oraz szczęście i bezpieczeństwo. Są to osoby niezwykle ambitne i bardzo pracowite. Charakteryzuje je uczciwość i bezgraniczna szczerość. Bardzo często ósemki są indywidualistami i swoje cele osiągają w samotności, bez wsparcia innych osób. Co więcej, większość numerologicznych ósemek ma konserwatywne poglądy, które czasem odpychają od nich innych ludzi. Dodatkowo ósemki nie lubią kompromisów. Ich szczęśliwe ciało niebieskie to Mars. Szczęście przynoszą im szafir a także topaz i rubin. Ich szczęśliwy dzień to wtorek. Najlepiej dogadają się ze Skorpionami. Doskonałą relację nawiążą także z Koziorożcami.

Znaczenie liczb w numerologii – 9

Teraz kolej na ostatnią już podstawową liczbę, czyli dziewiątkę. Numerologiczne dziewiątki są niezwykle empatyczne. Cechuje je humanitaryzm, ale są również urodzonymi przywódcami. Często są to osoby przyjazne dla innych, a także kreatywne i otwarte na innych ludzi. Przede wszystkim wyróżnia je dyscyplina oraz sumienność. Ich szczęśliwe ciała niebieskie to Mars i Jowisz. Doskonałą relację stworzą z zodiakalnymi Baranami. Dogadają się również ze Strzelcami. Ich szczęśliwy dzień to wtorek.