Przyszedł czas na charakterystykę kolejnego znaku zodiaku. Tym razem przyjrzymy się zodiakalnej Wadze. Wagi to osoby urodzone pomiędzy 23 września a 22 października. Wśród znanych Wag znajdziemy takie osoby jak Gwen Stefani, Eminem, Oscar Wilde, John Lennon czy Kim Kardashian. Ich żywiołem jest powietrze. Wagi ogromną uwagę przywiązują do swojego wyglądu zewnętrznego, wierząc, że właśnie dzięki niemu będą kochane i uwielbiane. A jakie cechy charakteru wyróżniają zodiakalne Wagi?

Typowe cechy charakteru Wagi

Waga najszczęśliwsza jest wtedy, kiedy ma swoją bratnią duszę. Z pewnością Wagi nie są stworzone do życia w pojedynkę. Są niezwykle towarzyskie i lubią być w centrum zainteresowania. Przepadają za byciem adorowanym. Charakteryzują się dużą inteligencją, urokiem i wdziękiem. Mają ogromne poczucie humoru, którym zarażają wszystkich wkoło. Wagi nie przepadają za bałaganem. Zarówno dookoła siebie, jak i w swoim życiu. Wolą mieć wszystko skrzętnie zaplanowane i ustalone. Raczej nie cechują się spontanicznością. Nie znoszą nachalności innych osób. Wagi bardzo często otaczają się pięknymi rzeczami i pięknymi ludźmi. Najbardziej boją się ubóstwa, które nie pozwoli im na wszelkie przyjemności, którym tak bardzo lubią się oddawać. Są doskonałymi słuchaczami i poświęcają innym należytą uwagę. Chętnie wspomogą dobrą radą. Niestety mają również tendencję do plotkowania i niedotrzymywania tajemnic.

Z jakimi znakami zodiaku Wagi dogadają się najlepiej?

Wagi nie potrafią żyć w pojedynkę. Gdy tylko zostaną singlami, dążą do związania się z kolejnym partnerem. Najlepsze połączenie dla Wagi to związek z osobami spod znaku Byka. Mają mnóstwo wspólnych cech charakteru i obydwoje kochają otaczać się pięknem. Ta relacja to szansa na długi, silny i namiętny związek. Waga połączona z Baranem lub Strzelcem to obietnica płomiennego romansu. Te znaki z pewnością dogadają się w łóżku. Kolejne dobry partner dla Wagi to Wodnik oraz osoby spod znaku Bliźniąt. Te wszystkie relacje mają szansę przetrwać dłuższy czas.