Panny to osoby urodzone pomiędzy 24 sierpnia a 22 września. Najlepiej opisuje je wyrażenie oaza spokoju. Wśród sławnych Panien są takie osoby jak Katarzyna Nosowska, Borys Szyc, Paulo Coelho, Lew Tołstoj, Agata Christie, a także Michael Jackson. To jeden ze znaków zodiaku, których żywiołem jest ziemia. Jakie są typowe cechy charakteru Panien? Jakimi partnerami są Panny? W jakich zawodach najlepiej odnajdą się osoby spod tego znaku zodiaku?

Typowe cechy charakteru Panien

Panny przede wszystkim są niezwykle praktyczne. Osoby spod tego znaku raczej nie bujają w obłokach i twardo stąpają po ziemi. Zodiakalne Panny są dobrze zorganizowane i mają dokładnie ułożony plan działania, zgodnie z którym postępują. Są niezwykle rozważne i mają silne poczucie obowiązku. Możecie być pewni, że jeśli powierzycie Pannie jakieś zadanie, zostanie ono wykonane w najlepszy możliwy sposób. Panny mają dobre serce i troszczą się o dobro innych osób. Nie lubią jednak gdy ktoś ingeruje w ich życie. Są niezwykle bezpośrednie. Gdy ktoś podpadnie Pannie, musi liczyć się z tym, że usłyszy co zodiakalna Panna myśli na ten temat. Panny nie należą do osób przesadnie towarzyskich. Lubią gdy otaczają je najbliższe im osoby. Nie przepadają za byciem w centrum zainteresowania, ponieważ są z natury nieśmiałe. Osoby spod znaku Panny są także bardzo oszczędne.

Panna w miłości i w życiu zawodowym

Panny, ze względu na swoją nieśmiałość, rzadko inicjują relację z drugą osobą. Zdecydowanie bardziej wolą być zdobywane, niż same podbijać czyjeś serce. Odczuwają również potrzebę bycia delikatnie zdominowanym przez partnera. Trudno przychodzi im zaufanie do drugiej osoby i stronią od przygodnych romansów. Szukają raczej stałej i szczerej relacji. Gardzą zdradą i kłamstwem. Największe szanse powodzenia mają związki z osobami spod znaku Koziorożca. A w jakich zawodach najlepiej odnajdą się Panny? Ich ścisły umysł i umiejętność analitycznego myślenia sprawia, że doskonale poradzą sobie jako księgowy, analityk finansowy, naukowiec, czy też lekarz. Panny bardzo często mają również doskonale rozwiniętą umiejętność pisania, stąd dużo wśród nich pisarzy i dziennikarzy.