Na przekór zimowej, często burej aurze wybierz mocne barwy! Zobacz, które do ciebie szczególnie pasują i z czym je łączyć.

Słoneczny żółty

Przywodzi na myśl letni dzień, rozświetla cerę i ładuje pozytywną energią. To kolor dla kobiet o ciepłej karnacji, miodowych, kasztanowych lub rudawych włosach.

Szmaragdowa zieleń

Pochodzi od barwy kamienia szlachetnego – jest więc elegancka i idealna na stroje wieczorowe. W szmaragdowych kreacjach dobrze wyglądać będą brunetki i blondynki o chłodnym typie urody.

Jaki masz odcień skóry?

Przyłóż do twarzy zloty, a następnie srebrny materiał lub folię. Zobacz, jak skóra prezentuje się przy ciepłej (złotej) tonacji oraz przy zimnej (srebrnej). Przy właściwej powinna wyglądać promiennie, a niedoskonałości będą mniej widoczne.

Stopień nasycenia

Metodą prób (np. posługując się apaszkami) sprawdź. czy bardziej do twarzy ci w mocnych kolorach, czy tych bardziej rozbielonych lub przyszarzałych. Nasycone barwy pasują do typu wody zima (chłodny) jesień (ciepły), zaś pastelowe dobre są dla lata (typ chłodny) i wiosny (ciepły).

Czysty błękit

Głęboki i krystaliczny jak woda w oceanie! Ten odcień lubi wyrazisty typ urody, ciemną oprawę oczu i oliwkową skórę. Doskonale sprawdza się w strojach codziennych lub bardziej szykownych, na eleganckie popołudnie.

Ognista czerwień

To kolor ponadczasowy i zawsze modny – dodaje kobiecości i seksapilu. Czystą jasną czerwień polecamy posiadaczkom śniadej lub jasnej, ale chłodnej karnacji – dla kobiet typu zima i lato.

Intensywnie pomarańczowy

Panie określane jako typ jesienny – to wprost wymarzony kolor dla was! Podkreśla delikatną skórę, piegi i złocisty odcień włosów. Najlepiej prezentuje się na dzianinach i miękkich otulających tkaninach.