Został nam jeszcze jeden znak zodiaku i jego charakterystyka. Czas skupić się na Rybach, czyli osobach urodzonych pomiędzy 10 lutym a 20 marca. Jak łatwo możemy się domyślić, ich żywiołem jest woda. Wśród znanych Ryb znajdują się takie osoby jak Antonio Vivaldi, Michaił Gorbaczow, Sharon Stone, Rihanna, Justin Bieber, Chuck Norris, a także Emily Blunt. Zastanawiacie się jakie są osoby spod tego znaku i jakie cechy charakteru je wyróżniają? Wszystkie te informacje znajdziecie w tym artykule.

Jakie są charakterystyczne cechy Ryb?

Jedną z głównych cech charakterystycznych osób spod znaku Ryb jest to, że są delikatnie przewrażliwione na swoim punkcie. Bardzo często przeżywają niektóre sytuacje dużo bardziej niż powinny. Ryby są osobami bardzo emocjonalnymi i mają wyjątkowo silnie rozwiniętą wyobraźnię. Czyni je to osobami kreatywnymi i pomysłowymi. Niestety zodiakalne Ryby mają bardzo często również niską samoocenę. Odbija się to na ich relacjach z innymi ludźmi, ponieważ zazdroszczą im wielu rzeczy. Rybom bardzo zależy na bezpieczeństwie. Nie chodzi tu jedynie o tradycyjnie rozumiane bezpieczeństwo, ale także o zapewnienie sobie na przykład odpowiedniej ilości pieniędzy, jako zabezpieczenie na przyszłość. Bardzo często osoby spod tego znaku, mają na koncie pokaźne oszczędności. Wyróżnia je również empatia, chociaż zdarza się, że bywają egoistyczne. Warto pamiętać, że gdy raz podpadniemy Rybom i je zawiedziemy, może być nam niezwykle trudno odzyskać ich zaufanie. Ryby to osoby bardzo pracowite, wyróżnia je niezwykła ambicja i chęć realizacji założonych sobie celów. W związkach, zodiakalne Ryby cenią sobie romantyczne gesty i bliskość emocjonalną. W sypialni charakteryzują się pomysłowością i odrobiną szaleństwa. Gdy z kimś się zwiążą, nawet jeśli są nieszczęśliwe, nie potrafią podjąć decyzji o rozstaniu.

Ryby i ich relacje z osobami spod innych znaków

Osoby spod znaku Ryb najlepiej dogadają się z innymi przedstawicielami żywiołu wody, czyli z Rakami i Skorpionami. To właśnie z nimi mają najwięcej wspólnych cech. Ciekawa relacja może wyniknąć także ze znajomości ze zodiakalnym Koziorożcem. Kiepskim pomysłem za to są wszelkie związki ze Strzelcami i Bliźniętami. Tu Ryby raczej nie znajdą nici porozumienia. Również kiepskim pomysłem mogą okazać się znajomości z innymi Rybami, Wodnikami oraz Wagami.