Z pewnością każdy z Was, przynajmniej raz w życiu słyszał o numerologii. Zastanawialiście się kiedyś czym jest i jakie informacje możemy pozyskać na jej podstawie? Jeśli nie to przygotowaliśmy dla Was cykl artykułów, które odpowiedzą na powyższe pytanie. Z cyklu dowiecie się czym jest numerologia. Jak obliczyć swój numer Drogi Życia. A także co mówi o człowieku przypasowany do niego numer, wyliczony na podstawie daty urodzenia. Jeśli jesteście ciekawi, zachęcamy do przeczytania wszystkich artykułów z cyklu.

Czym jest numerologia?

Numerologia uznawana jest za pseudonaukę. Bardzo często łączy się ją z astrologią i zagadnieniami z zakresu ezoteryki. Zgodnie z jej założeniami liczby mają istotny wpływ na nasze życie. Dzięki numerologii możemy obliczyć swój numer Drogi Życia, który jest w stanie wiele powiedzieć na temat naszych cech charakteru, a także na temat naszego przeznaczenia. Tak naprawdę nasz numer jest w stanie udzielić tyle samo informacji, co nasz znak zodiaku. O ile numer drogi życia obliczymy na podstawie naszej daty urodzenia, o tyle wielu innych informacji mogą nam udzielić liczby obliczone na podstawie imienia i nazwiska. W jaki sposób je obliczyć? W tym celu musimy ponumerować litery w alfabecie, podstawić liczby pod dane, które chcemy przeanalizować i je ze sobą zsumować.

Jak obliczyć numer Drogi Życia na podstawie daty urodzenia?

Obliczenie swojego numeru Drogi Życia pozwoli nam dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o sobie i o innych osobach. Każdy numer to inny zbiór cech charakteru i inne życiowe przeznaczenie. Na szczęście obliczanie numeru Drogi Życia jest bardzo proste. Pokażemy go Wam na konkretnym przykładzie. Weźmy na przykład osobę urodzoną 25 sierpnia 1991 roku. Jak powinniśmy liczyć numer Drogi Życia? Najpierw musimy dodać do siebie wszystkie liczby znajdujące się w dacie: 2+5+8+1+9+9+1=35. Otrzymaliśmy wynik 35, co oznacza, że musimy zsumować ze sobą dwie cyfry 3+5=8. Numer Drogi Życia dla osoby urodzonej tego dnia to 8. Każdy z numerów ma przyporządkowaną do siebie cechę główną. Oprócz numerów od 1 do 9, mamy również trzy liczby mistrzowskie: 11, 22, 33. W ich przypadku nie sumujemy już cyfr, gdyż każda z nich ma swoje znaczenie. W dalszej części naszego cyklu opowiemy Wam o każdym z numerów i przybliżymy Wam po krótce jakie cechy przyporządkowane są do każdego z nich.