Dzisiaj przyszedł czas na charakterystykę osób spod znaku Strzelca. Zodiakalne Strzelce urodziły się pomiędzy 22 listopada a 22 grudnia. Wśród sławnych Strzelców znajdziemy między innymi Britney Spears, Józefa Piłsudskiego, Adama Małysza, Brada Pitta, Tinę Turner i Winstona Churchilla. Strzelce to przede wszystkim osoby, które podchodzą do wszystkiego niezwykle optymistycznie. A jakie jeszcze cechy charakteru je wyróżniają? Jak dogadują się z innymi znakami. Wszystkiego dowiecie się właśnie z tego artykułu.

Jakie cechy charakteru wyróżniają zodiakalne Strzelce?

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, Strzelce to urodzeni optymiści. Mają ogromne pokłady energii, którą chętnie wykorzystują do działania i zarażają nią inne osoby. Są niezwykle szczere, nawet jeśli ta szczerość może kogoś zranić. Wolą powiedzieć najgorszą prawdę, niż okłamywać innych. Chętnie obdarowują innych swoim uczuciem i są niezwykle empatyczne. Osoby spod znaku Strzelca są także niezwykle oddanymi przyjaciółmi. Można na nie liczyć w każdej sytuacji. Zawsze wesprą swoich bliskich. Zodiakalne Strzelce kiepsko reagują w sytuacjach, gdy ktoś jest innego zdania niż oni. Nie zawsze też potrafią przyznać się do błędów. W relacjach damsko-męskich to Strzelec pierwszy wychodzi z inicjatywą. Dzieje się tak, ponieważ właśnie ten znak został obdarowany ogromem uroku i przyciągania innych.

Strzelce i ich relacje z innymi znakami zodiaku

Osoby spod znaku Strzelca, w relacjach, największe szanse na powodzenie mają w kontaktach z zodiakalnymi Wodnikiem, Baranem, Lwem oraz Wagą. To właśnie ich charaktery najbardziej do siebie pasują. Strzelce jednak nie są skore do szybkiego zakładania rodziny. Lubią cieszyć się wolnością oraz korzystać z życia. Są 4 znaki zodiaku, które Strzelce powinny omijać szerokim łukiem: Rak, Byk, Panna, Koziorożec. Z tymi znakami raczej nie ma szans na solidną przyjaźń, czy też jakąkolwiek relację romantyczną. Dzieję się tak, ponieważ ich charaktery kompletnie się mijają.