Dziś przyjrzymy się kolejnemu znakowi zodiaku – Rakowi. Osoby spod znaku Raka urodziły się pomiędzy 22 czerwca a 23 lipca. Żywiołem tego znaku jest woda. Wśród sławnych Raków znajdziemy takie osoby jak Czesław Miłosz, Meryl Streep, Nelson Mandela, Tom Hanks, czy Liv Tyler. Osoby spod tego znaku są niezwykle wrażliwe i łatwo je urazić. Czas poznać dokładną charakterystykę tego znaku zodiaku!

Co charakteryzuje osoby spod znaku Raka?

Mówiąc o osobach spod znaku Raka przede wszystkim należy wspomnieć o ich niezwykłej wrażliwości. Bardzo często są to również osoby charakteryzujące się ogromną empatią. Raki często interesują się szeroko pojętą sztuką. Są również obowiązkowe i bardzo poważnie podchodzą do wszelkich powierzonych im zadań. Można liczyć na ich pomoc i bezinteresowne wsparcie. Niestety od tych reguł są również wyjątki. Niektóre Raki, przez dotychczasowe doświadczenia i zawody ze stronny innych ludzi mogą chcieć wykorzystywać ich do osiągnięcia swoich celów. Mimo wszystko starają się przy tym, żeby nikomu nie wyrządzić krzywdy. Raki są doskonałymi słuchaczami i chętnie pomagają rozwiązywać problemy. Mają jednak problem z dzieleniem się swoimi problemami. Są bardzo skryte. Nie oznacza to jednak, że Raki mają problem z nawiązywaniem nowych znajomości i kontaktami międzyludzkimi. Wręcz przeciwnie. Raki doskonale odnajdują się w towarzystwie. Raki to doskonali pracownicy oraz idealni partnerzy, jednak nie dla wszystkich!

Z kim Rak stworzy najlepszy związek?

Jak się okazuje Rak najlepiej dogada się z drugim Rakiem. Taka relacja ma szansę na przetrwanie całe życie! Raki są namiętne i lubią eksperymenty w łóżku. Bardzo szybko się angażują w związek i zawsze wierzą, że to szansa na wieloletnią relację. Rak stworzy też dobrą parę z osobą spod znaku Skorpiona. Szansę na związek ma również z Panną lub osobami spod znaku Byka. Bez szans na powodzenie są za to związki z Lwami oraz Baranami, ponieważ ich charaktery wzajemnie się wykluczają.